Świąteczna metamorfoza paryskiego atelier

Z okazji Dnia Poinsecji przedstawiam Wam metamorfozę cudownego atelier. Jak wiele można zmienić za pomocą kwiatów i dekoracji świątecznych? Oj, naprawdę bardzo dużo, przekonajcie się sami.


Niedaleko Wieży Eiffla znajduje się wnętrze, które swoją nazwę również zaczerpnęło od projektanta tej znanej konstrukcji - Atelier Eiffel. To budynek, w którym kiedyś była rozdzielnia prądu, a dziś agencja PR, mieszkanie i tło dla wielu wystaw, w tym m.in. Stowarzyszenia producentów Gwiazdy Betlejemskiej.
Atelier zostało wybudowane na początku XX wieku. Aż do lat 50. służyło francuskim zakładom elektrycznym. W latach  80. był tam sklep. Od dwudziestu lat natomiast mieści się w nim biuro prasowe, gdzie odbywają się różne wydarzenia związane z modą i stylem życia.
Właścicielka nie zmieniła wiele w tym miejscu, więc jest ono przesiąknięte historią. Stare deski na podłodze, oryginalne okna, drzwi, nawet klamki do schowków. Niesamowity klimat tworzą też meble (często ikony designu) oraz dodatki - niby od niechcenia położone, ale tak naprawdę tworzące bardzo harmonijną całość.

Salon

Kuchnia

Sypialnia

Czy takie wnętrze może jeszcze bardziej zachwycić? Wygląda na to, że tak. Przybrane w bożonarodzeniowe ozdoby, zatopione w kwiatach robi naprawdę niesamowite wrażenie. Jakby czas zatrzymał się w miejscu i to podczas świąt - najlepszego okresu w ciągu całego roku.

Salon


Kuchnia


SypialniaFot. Atelier Eiffel, Stars for Europe, (zdjęcia z logo Jabloniee są mojego autorstwa).

Wiem, że zarzuciłam Was dziś mnóstwem zdjęć, ale to wnętrze zrobiło na mnie tak niesamowite wrażenie, że musiałam je pokazać - inaczej bym się chyba udusiła.

Pozdrawiam,
Edyta


Więcej możecie zobaczyć na ateliereiffel.com

Komentarze

 1. jak miło ogląda się takie zdjęcia, pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne zdjęcie i bardzo fajne aranżacje....Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, świetne dekoracje, czuć ten klimat - też tak chce :). Choineczka mega :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście, robi ogromne wrażenie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne są te wnętrza ozdobione darami natury. To dowód na to, że nie trzeba kupować bogatych dekoracji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow. Ile pracy w świąteczne przyozdabianie. Szacunek. 🎄

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty