Komentarze

 1. Piękny - nieprzeładowany, fajny kolorystycznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. nasze święta mają swój urok i nikt nie mówi by je usunąć z kalendarza, ale nie można się bać wszystkiego co nowe szukając w tym działania szatana czy jakiś ciemnych mocy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ Żanetko, ja jestem baaaardzo daleka od opinii, że Halloween jest świętem ku czci szatana czy innych czarnych mocy, wręcz przeciwnie podoba mi się to, że ludzie potrafią na wesoło myśleć o śmierci i wszystkich tajemnicach z nią związanych. Pisałam tylko o tym, że trzeba zachować równowagę i przyjmując obcą tradycję nie zapominać o własnej:) Pozdrawiam gorąco.

   Usuń
  2. ja nie twierdzę, że Ty podzielasz taką opinię, tylko piszę co słyszę z mądrej telewizji i innych środków masowego przekazu

   Usuń
  3. a to już inna historia... Nasze środki masowego przekazu już dawno nie są mądre:( Mają nas raczej ogłupiać niż uczyć, więc trzeba do nich również podchodzić z rozsądkiem:)

   Usuń
  4. jak będziesz miała już zrobione te krówki to radzę wrzucić je do lodówki
   będą ładniej odchodzić od papierka mimo, że masa jest dość lepka

   Usuń
 3. Skromny, delikatny - świetny ;)
  Popieram przedmówczynię, nie widzę niczego złego w "smakowaniu" zwyczajów innych kultur niż nasza. W końcu co kraj, to obyczaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ja również nie mam nic przeciwko, ale tak jak pisałam wyżej, uważam, że równowaga jest najważniejsza:) Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
 4. Fajny wieniec, subtelny, acz wyrazisty :). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny wianuszek :) Dziękuję za odwiedziny i udział w zabawie :)) Pozdrawiam D.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo elegancki :) I ze znajomym aniołkiem ;p

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty