Ogólnopolskie Igrzyska DIY cz.1

Kto obserwuje moje konto na Instagramie DIY HOME, ten wie, że w piątek i sobotę brałam udział w Igrzyskach DIY zorganizowanych przez Majsterki  we współpracy z markami Liberon, Jysk i Tesa. To było niesamowite przeżycie, tylu wspaniałych, zwariowanych na punkcie DIY ludzi w jednym miejscu. Kreatywność sięgała zenitu :).  Na szczęście dziewczyny (Majsterki) to przewidziały i dały się nam wyżyć - mogliśmy malować, woskować, bejcować bez ograniczeń. jak mi tego brakowało, tak dawno nie malowałam mebli. Pełną relację zdam Wam następnym razem, dziś tylko kilka kadrów z tego wydarzenia.
To moje dzieło:


 Ja, jak zwykle postawiłam na minimalizm, ale inni nie byli tak powściągliwi, powstały niesamowite dzieła.

Były dwie kategorie - sprint (malowaliśmy małe przedmioty, wygrała osoba, która namalowała ich najwięcej) i malowanie dużego mebla. Wyobraźcie sobie, że te wszystkie meble powstały w dwie godziny!
Z tym krzesłem wiąże się ciekawa opowieść, autorce, wylała się  farba na siedzisko, mając na uwadze, że mamy jedynie dwie godziny, postanowiła skutki wypadku przemienić w wyjątkową dekorację, dodała na szczebelkach zacieki w kolorze kropek na siedzisku. Efekt? Jak zamierzony. :)


A to zwycięska praca wykonana przez Sandrę, autorkę bloga sandrynka.pl.


Widzicie chwost na szufladzie? Zrobiła go z wełny stalowej! Nie miałyśmy do dyspozycji takich dodatków, a jej strasznie czegoś w tym stylu brakowało. :) Ta wyjątkowa kreatywność przelała szalę zwycięstwa. Brawo Sandra!

Jeszcze słowo o sponsorach. Meble dostarczyła marka Jysk, taśmy i inne dodatki Tesa, a meble malowaliśmy nową linią farb marki Liberon - są to między innymi farby kredowe i kazeinowe.


 Więcej o samych produktach, o tym jak przebiegały Igrzyska DIY, kto nas szkolił i inspirował  już wkrótce, tymczasem miłego wieczoru!

Edyta


 

Komentarze

 1. Och, widziałam na Twoim koncie oraz Sandrynki, że działo się. :) :) Jakie były warunki do wzięcia udzialu w Igrzyskach? Świetne prace, każda z osobna a krzesło z zaciekami brałabym w ciemno. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pojechałam na zaproszenie Majsterek, myślę, że to one wybierały uczestników. Ogłaszały to też na FB, więc pewnie można było się do nich zgłosić.

   Usuń
 2. ale cudeńka wymalowałyście, nic tylko podziwiać!:)))))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty