Po warsztatach

Było super! Dowiedziałam się kilku nowych rzeczy i poznałam niesamowite dziewczyny. Nawet sobie nie wyobrażacie jakiego dostałam kopa widząc ludzi, którzy żyją swoją pasją. Ja też tak chcę! I od teraz będę do tego dążyć :)
Warsztaty "Wielkanoc w błękicie" odbyły się w sklepie Malabelle w Warszawie. Najpierw trochę o samym miejscu:To oczywiście niewielki fragment tego co można obejrzeć.
A teraz stylizacje, które powstały. Najpierw tworzyliśmy sami, w dwóch grupach.

Później nasze stylizacje zostały zmienione przez panie prowadzące :)


Niestety nie mam zdjęcia drugiej aranżacji nie wiem jak to się stało. :( mam nadzieję, że jutro dostanę je od organizatorek i będę mogła Wam pokazać

Kolejna część to była stylizacja stołu z użyciem błękitu. I tym razem wpierw pracowałyśmy same, ale pokażę Wam już tylko stół, który przygotowałyśmy wszystkie, wspólnymi siłami.


Nietypowy, prawda? Zwłaszcza gdy Wam powiem, że to co wygląda na bieżnik jest dywanem, a na drewnianych podkładkach leżą lustra zdjęte ze ściany - to pokazuje, że podczas aranżacji czy stylizacji wnętrz warto sięgać po wszystko co mamy w domu i nie tylko :)

Pozdrawiam,
Edyta

Komentarze

 1. Fajnie, że masz czas na odwiedzanie takich fajnych miejsc. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alu, wiesz że oprócz niebywałej przyjemności jaką dały mi te warsztaty, to też jest moja praca :)

   Usuń
 2. Warsztaty takie są bardzo fajne, w dużych miastach są takie możliwości, a w małych pozostaje korzystanie z internetu i dzięki za zdjęcia, bo oglądanie ich sprawia dużo przyjemności i można z nich zaczerpnąć inspiracje - pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mniejszych miejscowościach warto szukać stowarzyszeń i oddolnych inicjatyw, naprawdę można się zdziwić ile się tam dzieje!

   Usuń
 3. Super - ile inspiracji! Świetna inicjatywa i pomysł na warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super to udokumentowałaś. Było bardzo kreatywnie.Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy w tak miłym gronie. Pozdrawiam ciepło i zapraszam do siebie-
  http://przebudzenie-dorota.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne fotki i pełne inspiracji!! dywan jako obrus- pomysłowe:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty