Comiesięczny przegląd prasy wnętrzarskiej

W ten weekend oddałam się mojemu ulubionemu zajęciu - czytaniu prasy wnętrzarskiej. Mam oczywiście kilka swoich ulubionych pism, których nie wymienię, ale powiem Wam co w tym miesiącu nich wyłoniłam. Otóż najczęściej poruszanym (tak mi się wydaje) czy pokazywanym tematem były dodatki, dekoracje, aranżacje w stylu marynistycznym. I tak "Cztery Kąty" poświęciły mu okładkę.


"Ideal Home" prawie cały numer.A "Livingetc" pokazał przepiękną nadmorską willę.Przyznam szczerze, że od czasu wizyty w Sopocie i u mnie dodatki w tym stylu zdominowały pracownię i dom. Podobały mi się od zawsze, ale w tym sezonie chyba jeszcze bardziej, bo pokrywają się kolorystycznie z moimi obecnymi upodobaniami. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pokazać Wam parę moich nowych wytworów, a tymczasem przygotowałam kilka informacji i inspiracji dotyczących stylu marynistycznego

Więcej...Komentarze

  1. Ja także bardzo lubię styl marynistyczny, z Hiszpanii przywiozłam kilka ozdób właśnie w tym stylu. W nowym domu jedna z łazienek marzy mi się w tym stylu:) Kojarzy mi się ze świeżością i lekkością, pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. taka powinna być rola gazet, by naprowadzać ludzi na to, co udostępniają im projektanci i sklepy. Aranżacje muszą być pasją człowieka, aby każdą wolną chwilę poświęcać wszystkim nowościom i wyrobić własny gust.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty