maja 20, 2016

Wizyta w Sopocie

Z Agnieszką Tyszecką , która wraz z mężem jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Autentico (farby kredowe i nie tylko), poznałam się na warsztatach organizowanych przez wydawnictwo Agora. Chociaż było to spotkanie zawodowe, przypadłyśmy sobie do gustu i pozostałyśmy w kontakcie. I tak od czasu do czasu dzwonimy do siebie, a ostatnio udało nam się spotkać. Odwiedziłam Agnieszkę w jej nowej pracowni, tydzień przed oficjalnym jej otwarciem (ale o tym za chwilkę). Przy kawce i ciasteczku porozmawiałyśmy między innymi o nowościach Autentico, farbie wapiennej Venice, której premiera będzie we wrześniu oraz preparacie Glaze, dzięki któremu przy użyciu farb kredowych możemy uzyskać efekty imitujące drewno,beton czy marmur.

Fot. Agnieszka Tyszecka

Fot. Agnieszka Tyszecka
Te produkty będą w sprzedaży w niedalekiej przyszłości, ale już teraz zachęcam Was do odwiedzenia strony farbakredowa.pl lub stacjonarnej pracowni przy ul. Rzemieślniczej 13 w Sopocie.
Agnieszka podarowała mi różne produkty abym je wypróbowała (dziękuję Agnieszko). Między innym woski metaliczne, zobaczcie jak ładnie prezentują się w puszkach :)


Właśnie zabrałam się za próbowanie - coś tam nimi pomazałam, ale na efekty będziecie musieli trochę poczekać.
Tymczasem kilka zdjęć z otwarcia pracowni, która pełni też funkcję sklepu i magazynu. Niestety ja na otwarcie nie dotarłam (a szkoda, bo byli założyciele marki, a każdy uczestnik mógł wziąć udział w warsztatach).

Fot. AutenticoFot. Autentico
 Ale była Małgosia (w czerwonej sukience:) z blogu dekudeku.pl.
Małgosia  nie tylko była na spotkaniu ale i pilnie uczestniczyła w warsztatach, bo już niedługo dołączy do grona sprzedawców produktów Autentico.  A w jej pracowni już teraz możecie np. pomalować stary mebel lub sprawdzić jak działają różne media do dekorowania.

Fot. Autentico

Farby kredowe i woski to dla mnie wciąż nie do końca poznane produkty. Chociaż kilka mebli przy ich użyciu już dostało nowe życie w mojej pracowni. Teraz też są na warsztacie i niedługo będę chwaliła się efektami :) A Wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Pozdrawiam,
Edyta

6 komentarzy:

 1. Edytko, masz tak cudną pracę, bo możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i spotkać fantastycznych ludzi. Jak już będziesz biegła w temacie farb kredowych to pisz, bo coraz bardziej ciekawi mnie temat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na efekty Twoich prób z tymi farbami:) Miłego weekendu!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa :) masz mega fajna prace :) miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie spotkania dają energię i motywują do życia! Uwielbiam takich ludzi...z pasją. Tak, moja miłość do farb kredowych wciąż kwitnie...;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja akurat jestem zielona w tym temacie-może kiedys spróbuję. A Tobie Edytko tylko mogę pozazdrościć ale tak bez zazdrości haha takiego wspaniałego spotkania. Na pewno dużo się dowiedziałaś o nowościach jakie będą dostępne a i wymiana zdań o naszym ukochanym rękodziele zawsze nas wzbogaca. Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam zamiar się z nimi zapoznać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Copyright © Jabłoniee , Blogger