Malowane kartki świąteczne

 W tym roku wielu rzeczy nie robiłam, np. w ogóle nie rysowałam ani nie malowałam akwarelami. Właśnie dlatego tuż przed świętami postanowiłam namalować kilka kartek świątecznych, tak dla własnej i obdarowanych przyjemności. Starałam się je spersonalizować, aby każdy wiedział, że malując kartkę myślałam właśnie o nim. Nie są idealne, bo niećwiczona ręka nie od razu łapie rytm. ;) Ale czy o to chodzi, by kartki były idealne? Myślę, że nie. Uważam, że chodzi o gest, i już.

Dwie poniższe kartki chciałam namalować tak, by niosły jak najwięcej optymizmu,  miały być wesołe.


To karteczka dla miłośnika Trabantów i jego żony. Niestety dla niej tylko choinka i prezenty na dachu auta. :)


A to dla rodzinki, która kocha psy i ratuje je ze schroniska. Niedawno przygarnęła drugiego pupila (to ten rudy). Mają więc dwie suczki, które starałam się uwiecznić, nie bardzo mi się to udało. Nie było jednak czasu na namalowanie nowej karteczki, więc ta musi wystarczyć.


Dla mnie malowanie to przyjemność, wiem, że nie wychodzi mi to najlepiej, ale właśnie to dziś chciałabym Wam przekazać

 Nie jest ważne, czy efekt Waszej pracy jest idealny, czy zachwyca innych. Ważne, żebyście tworząc świetnie się bawili. 

Oczywiście uznanie w oczach bliskich i przyjaciół też sprawia radość, ale samo tworzenie już jest wspaniałą zabawą. W tym roku jeszcze w inny sposób postanowiłam poprawić sobie humor, wróciłam do zabaw z lat dzieciństwa, jakich napiszę w kolejnym poście. 


Dobrej zabawy!

Edyta

Komentarze

 1. Takie kartki są najlepsze. Zawsze sprawia przyjemność. Tym bardziej gdy się pomyśli, że tworzyło się z myślą o konkretnych osobach. Ja odczuwam podobnie - rysowanie mnie bawi, sprawia mi ogromna przyjemność. Cieszę się, gdy komuś się spodoba, ale nie odczuwam jakiegoś żalu, gdy nie wzbudza zachwytu:) Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiekne karteczki! Ja tam uwazam ze kazdy tzw. "Blad" to osobisty eklad tworzacego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak trzeba do tego podchodzić 😀 Buziaki!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty