Powrót do dawnych pasji

 Jak już zdążyliście się zorientować marka Liberon (producent m.in. farb kredowych i kazeinowych) była tak miła i wpisała mnie na listę blogerek, które cyklicznie dostają farby i różne przedmioty, które w dowolny sposób mogą ozdobić. Tym razem w ramach akcji #zimazliberon dotarły do mnie farby biała i szara, złota patyna oraz zegar do ozdobienia. Jak zobaczyłam zegar to przypomniały mi się czasy gdy cały mój wolny czas poświęcałam na decoupage. Ile wówczas zdobionych zegarów powstało... I tak od myśli do myśli przypomniałam sobie pewną serwetkę, która idealnie pasowała do wyżej wspomnianych produktów. I w wielkim skrócie tak powstał zegar z kobietą. :)

Nie było to takie proste, bo w trakcie pracy okazało się, że szarość serwetki odrobinę różni się od koloru farby.

Musiałam więc trochę pokombinować. W zasobach posiadanych już farb tej samej marki znalazłam nieco inny odcień szarości oraz kolor żółty, zaczęło się mieszanie i ciapanie. :) Na górze widać zegar przed patynowaniem (choć kolory trochę przekłamane są na zdjęciu).

Ostateczny efekt dało patynowanie - to ono prawe zatarło różnicę pomiędzy serwetką a domalowanym tłem.

Złożyłam zegar i...


 ... pewnie to widzicie - w oczy aż gryzie czerwona wskazówka. Nie mogłam na nią patrzeć, więc pomalowałam ją wspomnianą żółta farbą, a następnie pokryłam patyną.

Końcowy efekt już znacie.

Byłam zadowolona z rezultatu (choć dekupażowe wyjadaczki z pewnością zauważą zmarszczki na serwetce), ale nie spodziewałam się, że mój zegar zostanie nagrodzony! Tyle pięknych prac powstało, a dziewczyny wybrały mój zegar. :) Nie do wiary!

Bardzo dziękuję. :)

Nagrodę mogłam wybrać sama spośród produktów Liberon, na co się zdecydowałam i do czego tego użyję napiszę innym razem.

 

Pozdrawiam,

Edyta


Komentarze

 1. Zegar jest prześliczny, ten motyw taki delikatny a zarazem elegancki:) Już dawno czegoś nie zdekupażowałam i zaczyna mi tego brakować:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Też dawno ie dekupażowałam, właściwie nie brakowało mi tego aż tak bardzo (teraz wolę malować), ale jak robiłam ten zegar to się naprawdę dobrze bawiłam. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Bardzo ładnie ozdobiłaś zegar. Jest taki delikatny dzięki motywowi na serwetce no i świetnie dobrałaś kolor wskazówki . Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Lubię ten motyw. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Super, ze nieustannie rozwijasz swoją pasję i aranżujesz pięknymi dodatkami wnętrza. Masz talent i nie powinnaś go marnować. Dziel się nim z innymi. Nie wszyscy potrafią łączyć talent z pasją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super połączenie praktycznego prezentu z subtelnością

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo sprytne połącznie przyjemnego z pożytecznym. Nasze pasje jak pasmanteria czy szycie to coś, co naprawdę nam pomaga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetną masz pasję, podziwiam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, życzę Ci powodzenia w rozwijaniu pasji!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty