Dzień Babci i Dziadka


Troszkę spóźnione (z powodu bytności na uczelni do późnych godzin wieczornych), ale z głębi serca życzenia:
Szczęścia i radości życia, zadowolenia nie tylko z wnucząt, rozwijania własnych pasji i spełnienia większości marzeń (bo zawsze jakieś marzenia muszą pozostać).
Dla wszystkich Babć i wszystkich Dziadków

Ponieważ z moją babcią kojarzy mi się ten motyw postanowiłam przy tej okazji zaprezentować właśnie to pudełko.Komentarze

 1. Jak dla mnie super, bardzo mi się podoba pudełko wewnątrz, no może bym ten zewnętrzny wzór pociągnęła czarną konturówką (tylko tą koronkę)ale nie koniecznie. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję,pudełko w środku pierwotnie było czarne, ale wydało mi się takie smutne, że domalowałam kwiatka. O czarnej konturówce też myślałam, ale nie mam akurat na stanie, na zakupy też się nie wybiorę w najbliższym czasie, bo mam sesję i brakuje mi czasu. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Piękne pudełko, takie dopieszczone. Mnie akurat podoba się ta biała konturówka ;)Wygląda jak odbicie-cień tej carnej koronki. Pozdrawiam cieplo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Cieszę się, że efekt jest taki, chociaż pierwotnie myślałam, aby domalować czarną koronkę, może czasem na dobre wychodzi brak materiałów i czasu na uzupełnienie magazynów:)Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty