Zapowiedź świątecznego numeru DIY HOME

Pamiętacie jeszcze ten magazyn? Cóż systematyczność to nie jest moja cecha. Na usprawiedliwienie mam tylko fakt, że pracuję zawodowo. Prowadzenie bloga i wydawanie internetowego magazynu to tylko hobby, więc i tak dobrze, że mam czas przynajmniej na kilka postów w miesiącu :)
Okazuje się jednak, że są wierne czytelniczki, które pamiętają magazyn, co jakiś czas sięgają do starych numerów (możecie je poczytać TU), a co więcej mają czelność pytać mnie  - czy będzie nowy, świąteczny numer? ;)
Otóż za namową właśnie tych, kochanych czytelniczek, postanowiłam (ledwie kilka dni temu) wydać kolejny numer. Dziękuję dziewczyny za motywację.
Prace dopiero rozpoczęłam, ale kolejne projekty powstają. Na przykład świecznik z betonu.


Czy pomysł na prezent, np. dla babci, wykonany razem z dzieckiem.


Bardzo chciałabym opublikować ten numer 1 grudnia, gdyż jest w nim projekt na kalendarz adwentowy. Niestety w kilka dni może być ciężko. Szkoda, że tak późno się za to zabrałam. Przygotowałam już pierwszą propozycję okładki, ale nie wiem czy taka zostanie. Co o niej myślicie?


Wracam do pisania.

PS. Jeśli chcielibyście pokazać w magazynie swoje projekty, wciąż jeszcze przyjmuję materiały. :)

Ściskam,
Edyta

Komentarze

 1. Czekam z niecierpliwością. Nawet gdy nie zawsze korzystam z pomysłów, to zawsze mnie inspirują :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. okładka jest idealna, czekam na kolejną dawkę inspiracji:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka super. :) Chętnie dorzuciłabym cos od siebie ale nie wiem czy zdążę. :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie bomba :), w tym roku kiepsko u mnie z czasem inaczej z chęcią podrzuciłabym Ci filcowe materiały :). Trzymam kciuki za gazetkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem Kochana, że Ty zawsze jesteś chętna mi pomóc. I mi ten brak czasu doskwiera, dlatego już myślałam, że nie uda mi się opublikować kolejnego numeru. Zdecydowałam się w ostatniej chwili, więc nawet nie śmię prosić o materiały. Ściskam!

   Usuń
 5. Okładka świetna! Czekam z ciekawością:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty