Obiecanki-cacanki

W zeszłym tygodniu obiecywałam, że jak tylko wróci aparat to na blogu będzie się działo. I co?! I                                                                                                                                              …nic.

Co się będę tłumaczyć, albo... się wytłumaczę (ponarzekam sobie troszkę:), bo jak się coś obiecało to nie ma to tamto.
Ostatnio mam wrażenie, że czas się skurczył, wstąpił się w praniu, w pralce należącej do niezbyt wprawionej gospodyni. W rezultacie wyszedł z prania czyściutki, ale malutki, taki co się zbyt szybko kończy. W związku z tym ja ciągle za czymś gonię a to coś mi ucieka i śmieje się zza rogu, że choć dyszę i sapię jak tuwimowska „Lokomotywa”, to i tak go nie dogonię.
Nie będę jednak tak zupełnie niewiarygodna i pokażę Wam ramkę, którą pobieliłam (no może niezupełnie, bo biel lekko ubrudziłam beżem), metodą "suchej gąbki", którą nauczył mnie  Mamonek. Szybka i czysta robota:)


Ramka stoi na szafce, którą niedawno pomalowałam, ona też związana jest z czasem, ale zaprezentują ją następnym razem.

A to mój nowy kwiatek.
 
Jest z nim tylko jeden kłopot, a mianowicie zupełnie nie mam gdzie już stawiać kwiatów, ten więc trafił na stołek.Na koniec się pochwalę, że dostałam wyróżnienie od Lejdi.any.
Bardzo Ci, Kochana dziękujęJ
 

Komentarze

 1. Kwiatek godny tak pięknego stołka!Pobielona rameczka też cudo,pasuje do zdjęcia.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Rameczka ślicznie Ci wyszła Edytko a ten stołeczek to cudeńko!!!!! bardzo ładnie prezentuje się na nim kwiatek :-)
  pozdrawiam ciepluteńko:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z lejdi.ana ramka śliczna, ale stołeczek mnie urzekł! :)) rewelka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję dziewczyny, stołek to stara rzecz wielokrotnie pokazywana, tylko teraz jakoś tak do tego kwiatka mi pasował. Chociaż przyznam, że troszkę jestem z niego dumna, bo serwetka, którą go dekorowałam miała mały motyw, więc musialam kilka drzew i gór domalować i właściwie nie widać tego dzie jest serwetka, a gdzie malowałam/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ramkę upaćkałam bardzo podobnie :))) Ale ja o stołku i kwiatku chciałam się wyrazić pochlebnie, bo mi się ten zestaw bardzo podoba:))) Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ramka super! Miło tu u Ciebie:) Pozdrawiam, Monika.

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczna ramka..a z czasem tak już jest..ciężko się połapać.Wstajesz poniedziałek..budzisz się piątek..życie w biegu;-)))Ale dobrze,że nie tylko ja mam takie dylematy.Pozdrawiam Cię serdecznie...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteście ze mną i zechcieliście coś napisać.

Popularne posty